Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Menu
Polecany artykuł

Era PPE

Pracodawco szukasz odpowiedniego instrumentu pozwalającego na gromadzenia kapitału na czas emerytury? Być może warto sprawdzić jakie korzyści daje PPE!

więcej...

O Nas

Kancelaria Ubezpieczeniowo-Finansowa Pawlak&Szubert to marka handlowa powołana do życia we wrześniu 2009 roku, przez doradców ubezpieczeniowo-finansowych współpracujących ze sobą od 1992 roku.

Wieloletnia aktywność na polskim rynku usług finansowych oraz przynależność do międzynarodowej organizacji skupiającej grono najlepszych doradców ubezpieczeniowo-finansowych na świecie - MDRT (Milion Dollar Round Table) stała się podstawą budowania własnej marki.

Powołana w 2011 roku Kancelaria Brokerska Pawlak&Szubert zapewnia naszym klientom instytucjonalnym i indywidualnym - kompleksowe doradztwo i obsługę w zakresie identyfikacji ryzyk i doboru najlepszych rozwiązań zarówno w obszarze ubezpieczeń na życie jak i majątkowych oraz osobowych.

Naszym atutem jest doskonała znajomość instrumentów rynku ubezpieczeniowego i finansowego oraz współpraca oparta na długofalowych relacjach. Aktualnie nasz zespół obsługuje ponad 3.000 klientów!